Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 

 

Wnętrza mieszkań designerskie wnętrza nowoczesny styl

Designerskie wnętrze

 

jak je stworzyć?

 

Design dla każdego może być czymś innym, jednak najczęściej mówi się o nim, kiedy połączone zostają funkcjonalność, estetyka i nowatorstwo. Designerskie wnętrze to więc nie tylko takie, które zostało zaprojektowane przez najwybitniejszych architektów, ale to, które spełnia wszystkie te wymogi. Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, aby je stworzyć.

 


 

Designerskie wnętrze to połączenie funkcjonalności, estetyki i nowatorstwa

 

 

 

Każde wnętrze może być designerskie

Każde pomieszczenie, nawet takie, w którym wykończono już ściany czy ułożono podłogę, można efektownie zaaranżować. To głównie meble oraz dodatki nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru i to od nich zależy ostateczne wrażenie. Wybierając kanapę, stół czy krzesła warto zwrócić uwagę na to, aby były oryginalne, ale jednocześnie charakteryzowały się wysokim stopniem funkcjonalności. Wyjątkowość zapewnią nieszablonowe kształty, odważne połączenia kolorów czy niecodzienne faktury. Najważniejsze jednak, aby wszystkie wybrane przez nas elementy właściwie spełniały swoje zadania.

 

Wnętrza mieszkań designerskie mieszkańie

Wybierając kanapę, stół czy krzesła warto zwrócić uwagę na to, aby były oryginalne

 

Łamanie schematów

W designerskich wnętrzach często spotykane są rzadkie połączenia materiałów, np. drewna i cegieł czy stali i szkła, które nadają wnętrzu oryginalnego charakteru. Podobnie jest w przypadku zestawiania kilku stylów. Możemy tego dokonywać w zależności od efektu, jaki planujemy osiągnąć. Chcąc ocieplić nowoczesne wnętrze, warto wykorzystać w nim kilka starych mebli, które po odnowieniu często stają się designerskimi perełkami. Jeśli zaś pragniemy, aby nasz loft stał się bardziej przytulny, nie wahajmy się wykorzystywać dodatków w intensywnych barwach, np. kolorowych poduszek.

 

Designerskie wnętrza mieszkań

W designerskich wnętrzach często spotykane są rzadkie połączenia materiałów, np. drewna i cegieł

 

 

Wnętrza mieszkań designerski styl

Salon zaprojektowany w stylu minimalistycznym pozwala uzyskać ład i harmonię przestrzeni

 

Design wcześniej zaplanowany

Designerskie wnętrze możemy także stworzyć już na etapie projektowania wnętrz, na przykład wybierając oryginalną podłogę. Panele laminowane z kolekcji 550 marki Wineo stanowią połączenie wspaniałych kolorów oraz błyszczących i matowych struktur. Dekor w intensywnej barwie stworzy idealną podstawę do uzyskania designerskiego wnętrza, np. w stylu minimalistycznym, ponieważ sama podłoga będzie już wystarczająco wyróżniającym się elementem. Kolekcja 550 dostępna jest w 12 dekorach i idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, także w systemie ogrzewania podłogowego.

 

Wnętrza mieszkań designerskie

Designerskie wnętrze możemy także stworzyć już na etapie projektowania wnętrz, na przykład wybierając oryginalną podłogę

 

 

Wnętrza mieszkań designerski salon

 Kolekcja WINEO 550 dostępna jest w 12 dekorach i idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza

 

O czym należy pamiętać:

 

1Nie bójmy się mieszania stylów, kolorów, faktur czy materiałów

2Zwracając uwagę na funkcjonalność nie zapominajmy o estetyce


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie