Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

Biała podłoga

3 kolory – biały, czyli o sile koloru

 

Wnętrza mieszkań i obowiązujące w nich kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Niektóre z nich uspokajają, kolejne działają pobudzająco, a jeszcze inne są w stanie szybko i efektywnie poprawić nam nastrój. Nic więc dziwnego, że dopasowanie odpowiedniego koloru do charakteru wnętrza, a także upodobań i temperamentu domowników, stanowi jedną z podstaw udanej aranżacji. Warto pamiętać, że zasada ta dotyczy nie tylko barwy ścian, mebli i dekoracji, ale również podłogi.

 

 

Niektóre z nich uspokajają, kolejne działają pobudzająco, a jeszcze inne są w stanie

szybko i efektywnie poprawić nam nastrój.

 

Kolor podłogi może posłużyć za doskonały punkt wyjścia do stworzenia wyjątkowej aranżacji wnętrza mieszkania lub też stanowić jedynie subtelne tło dla pozostałych elementów wyposażenia. Co ciekawe, ogromne możliwości kryją się nie tylko w zdecydowanych barwach, ale w tkwią również w śnieżnej bieli. Nowoczesna podłoga, np. ułożona z białych paneli laminowanych Wineo Marena Live lub paneli laminowanych z kolekcji wineo 550 świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu i doskonale wpisze się w każdą stylistykę. Pozwoli również optycznie powiększyć małe pomieszczenie lub rozjaśnić ciemne zakamarki domu.

 

sypialnia 1

 

Biel podłogi, różnorodność zastosowań


Biała podłoga szczególnie efektownie prezentuje w towarzystwie mebli i dodatków utrzymanych w klimacie skandynawskim, rustykalnym lub modnym Shabby Chic. Panele Marena Live lub wineo 550 doskonale komponują również się z wyposażeniem w barwie wyrazistej czerni lub klasycznej szarości. Taka monochromatyczna kompozycja idealnie wpisuje się w minimalistyczne trendy i świetnie pasuje do męskiej kawalerki lub nowoczesnego biura. Warto dodać, że biała podłoga świetnie sprawdzi się także w pokoju dziecięcym, a nawet w kuchni. W tym ostatnim pomieszczeniu może wprowadzić nieco surowy, „laboratoryjny” klimat i tym samym dodać mu niepowtarzalnego wyrazu.

 

 

 

Biała podłoga szczególnie efektownie prezentuje w towarzystwie mebli i dodatków utrzymanych w klimacie skandynawskim, rustykalnym lub modnym Shabby Chic

 

 

Biała podłoga, choć niewątpliwie urokliwa i niezwykle estetyczna, wciąż w wielu osobach budzi mieszane uczucia. Przeciwnicy jasnych paneli zwykle podnoszą argument, że nie jest to rozwiązanie zbyt funkcjonalne i praktyczne. Matowe lub błyszczące panele z kolekcji wineo 550 – wbrew pozorom – nie są problematyczne i trudne do utrzymania w czystości. Wszystko za sprawą odpornej na plamy i zarysowania warstwy wierzchniej. Aby przywrócić podłodze pierwotny blask wystarczy tylko standardowy zestaw czyszczący: miękka ściereczka i woda.

 

 

Na co należy zwrócić uwagę

 

1Odpowiedni dobór kolorów wnętrza.

2Podłoga dopasowana do stylistyki i kolorów pomieszczenia.

3Odpowiednie zestawienie kolorystyczne i stylistyczne dodatków.

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie