Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

Jasne panele podłogowe

idealne tło dla każdej aranżacji

 

Jasna podłoga

Wybór materiału do wykończenia podłogi to bez wątpienia jedna z najważniejszych kwestii podczas urządzania domu czy mieszkania.

 

Chodzi tutaj jednak nie tylko o właściwości techniczne paneli, gwarantujące ich trwałość i funkcjonalność, ale również o ich wygląd, ze szczególnym uwzględnieniem kolorystyki. Na jaką zatem tonację nawierzchni się zdecydować, by efekt finalny wprawiał w zachwyt nawet po wielu latach? Idąc tropem aktualnych trendów, a także biorąc pod uwagę uniwersalność produktu, można zaryzykować stwierdzenie, że jasna podłoga to aranżacyjny strzał w dziesiątkę.

 

Jasna podłoga w dekorze dębu to klasyka

 

 

 

Uniwersalność i funkcjonalność w jednym

Jasne podłogi, niczym malarskie płótno, stanowią idealną podstawę każdej aranżacji i świetną bazę dla całego wyposażenia wnętrza. Wbrew pozorom bowiem taka nawierzchnia nie musi kojarzyć się tylko z sielskim stylem prowansalskim czy modnym klimatem skandynawskim, ale idealnie nadaje się również do wnętrz modernistycznych i zaaranżowanych w stylu high-tech. W końcu na tle białej czy szarej podłogi równie dobrze prezentują się minimalistyczne, nowoczesne meble z metalu i szkła, kolorowe, pop-artowe akcesoria z tworzyw sztucznych, jak i klasyczne, drewniane szafy, komody czy dodatki w stylu glamour. Jasna nawierzchnia to jednak nie tylko wszechstronność i wolność w projektowaniu przestrzeni, ale również świetny aranżacyjny patent. Takie rozwiązanie przecież optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrza, a także dodaje im lekkości i świeżości. Świetnie sprawdzi się zatem w niewielkich pomieszczeniach oraz w miejscach, gdzie architekt nie uwzględnił dużych okien i naturalne światło słoneczne stanowi towar deficytowy.

 

6 Panele dab do salonu wineo Strong Oak White

Na tle białej czy szarej podłogi równie dobrze prezentują się minimalistyczne, nowoczesne meble

 

Jasna podłoga w salonie, sypialni i… kuchni

Kiedy znamy już zalety jasnych podłóg i wiemy, że są nie tylko stylowe i uniwersalne, ale również potrafią znakomicie wpłynąć na sposób postrzegania wnętrza, warto przyjrzeć się im bliżej pod kątem kolorystyki.

Prawdziwą aranżacyjną klasyką są bezsprzecznie panele jasny dąb, jednak nawet tutaj można znaleźć wiele różnych propozycji, np. subtelny, lekko wpadający w żółć Luck Oak Sandy z kolekcji wineo 400 wood XL lub nieco bardziej dynamiczny, jasnobrązowy Hotel California z linii wineo Rock´N´Go.

Wielbiciele chłodniejszej palety barw mogą postawić na nawierzchnię utrzymaną w szarościach, jak Man on the Moon również z kolekcji Rock´N´Go albo wybrać prawie białą podłogę wineo 800 wood XL w odsłonie Helsinki Rustic Oak.

6 Panele dab do salonu wineo Strong Oak White

Jasne panele podlogowe Luck Oak Sandy z kolekcji wineo 400 wood XL w kuchni

 

6 Panele dab do salonu wineo Strong Oak White

Jasne panele podłogowe Hotel California z kolekcji wineo Rock´N´Go w salonie

 6 Panele dab do salonu wineo Strong Oak White

Jasne panele podłogowe Man on the Moon z kolekcji wineo Rock´N´Go w sypialni

 6 Panele dab do salonu wineo Strong Oak White

Jasne panele podłogowe Helsinki Rustic Oak z kolekcji wineo 800 wood XL w sypialni

 

Podsumowując: pod pojęciem „jasne panele podłogowe” kryje się nie tylko biel i jej pochodne, ale cała gama wzorów i odcieni, doskonale pasujących do każdego pomieszczenia: salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Warto również wiedzieć, że w ofercie renomowanych producentów można znaleźć panele laminowane i winylowe, które są specjalnie zabezpieczone przed wilgocią, więc można układać je także w kuchni, a nawet w łazience. W praktyce oznacza to, że w całym domu można cieszyć się widokiem jednolitej, spójne zaaranżowanej podłogi.

 

 

 

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie