Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

Panele w dekorze dąb bielony

 

Panele podłogowe o wyglądzie dębowych desek to rozwiązanie niezwykle uniwersalne, zatem idealne do większości wnętrz. Warto jednak pamiętać, że nawet taka aranżacyjna klasyka ma wiele różnych odsłon i nie zawsze prezentuje się tak samo. Doskonałym tego przykładem jest zachwycający szlachetnym wyglądem dekor dębu bielonego, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność.

Bielone drewno w klasycznym wydaniu to deski lub parkiet pokryte ługiem, dzięki czemu wyglądają one jak wyszorowane do białości. Poddane takiemu procesowi drewno zostaje rozjaśnione i zyskuje białoszary odcień, ale jednocześnie nie traci swojego naturalnego wyglądu – wszystkie słoje i sęki są nadal doskonale widoczne. Panele podłogowe dąb bielony to zatem te dekory drewniane, które wpadają w subtelne biele i szarości, takie jak na przykład odcień gołębi czy srebrzysty.

 

Panele podłogowe dąb bielony to dekory drewniane, które w ostatnich latach zyskują coraz większą popularność

 

 

 

Panele dąb bielony Smooth Oak White z kolekcji wineo 500

Kluczem do uzyskania odpowiedniego efektu aranżacyjnego jest staranny wybór dekoru i takiego stopnia rozjaśnienia, który będzie harmonijnie współgrał z resztą wyposażenia

 

 

Panele podłogowe dąb bielony

gdzie warto zastosować?

Bielone nawierzchnie, choć mogą się wydawać chłodne i surowe, doskonale nadają się do wnętrz urządzonych na wiele różnych sposobów. Jasna tonacja, elegancka struktura i naturalny rysunek słojów sprawiają, że pasują nie tylko do wnętrz w stylu skandynawskim czy minimalistycznym, ale również do cieplejszych aranżacji rustykalnych czy vintage. Kluczem do uzyskania odpowiedniego efektu końcowego jest staranny wybór dekoru i takiego stopnia rozjaśnienia, który będzie harmonijnie współgrał z resztą wyposażenia. Na szczęście w ofertach czołowych producentów znaleźć można podłogi bielone w wielu odsłonach, a także w różnych wariantach, czego dowodem są panele podłogowe, winylowe i biopodłogi PURLINE marki wineo.

 

Panele laminowane dąb bielony

Jeżeli interesują Was panele laminowane w kolorze dąb bielony to idealną propozycją może okazać się Moon Oak z kolekcji wineo 300 medium NR, który wyróżnia się rustykalną, matową strukturą i pięknym, szarym odcieniem. Wielbiciele nieco bardziej naturalnej odsłony dębu mogą z kolei sięgnąć po Strong Oak White z kolekcji wineo 500 medium V4. Ten dekor jest zdecydowanie jaśniejszy, wyraźniej nawiązuje do oryginalnego, delikatnie wpadającego w żółć koloru drewna, a przy tym posiada czterostronną v-fugę, dzięki czemu do złudzenia przypomina prawdziwe deski. Idealnie sprawdzi się zatem w salonie czy sypialni, utrzymanej w stylu skandynawskim lub też w kuchni o sielskim charakterze country.

 

Panele dąb bielony Moon Oak z kolekcji wineo 300 medium NR

Rustykalna struktura paneli laminowanych Moon Oak z szarym odcieniem 

 

Panele dąb bielony Strong Oak White z kolekcji wineo 500 medium V4

Panele dab bielony Strong Oak White w kuchni

 

Dąb bielony Strong Oak White na podłodze w kuchni z czterostronną v-fugą

 

 

Panele winylowe dąb bielony

W przypadku bardzo funkcjonalnych i komfortowych w użytkowaniu paneli winylowych znalezienie eleganckich dekorów bielonych również nie jest trudne. Przykładem takich produktów są między innymi zachwycające szarością Helsinki Rustic Oak o powierzchni typu synchron z kolekcji wineo 800 wood XL. Panele winylowe dąb bielony z tej linii nawiązują do wielkomiejskich przestrzeni, więc świetnie wpiszą się w loftowe i modernistyczne aranżacje. Ich dodatkowym atutem jest wydłużony format i czterostronna v-fuga, dzięki czemu wyglądają jak prawdziwe deski i dodają przestrzeni autentyzmu. Panele winylowe w dekorze dąb bielony, podobnie jak inne podłogi o takim sposobie wykończenia, dodatkowo powiększają i rozjaśniają wnętrza, więc dobrym pomysłem jest ich wybór
do niewielkich pomieszczeń lub tych z małą ilością okien.

 

Panele dąb bielony Helsinki Rustic Oak z kolekcji wineo 800 wood XL

 Panele Helsinki Rustic Oak w dekorze dąb bielony o wydłóżonym formacie z czterostronną v-fugą

 

 

Podłogi PURLINE dąb bielony

 

Podłogi bielone bardzo często wybierane są przez miłośników naturalnych aranżacji i przestrzeni, urządzonych zgodnie z trendem eko-designu. Jeżeli szukacie jasnych, eleganckich dekorów i jednocześnie stawiacie na przyjazne środowisku rozwiązania to idealnym pomysłem mogą być podłogi PURLINE w dekorze dąb bielony, jak na przykład Fashion Oak Natural z kolekcji wineo 1500 wood XL lub Halifax Oak z rodziny wineo 1500 wood. Pierwsza z propozycji delikatnie wpada w żółć, więc doda przestrzeni ciepła i rodzinnego charakteru. Druga jest zdecydowanie bardziej chłodna, zachwyca szarością, wyraźniejszym rysunkiem i klasyczną strukturą drewna, dlatego polecana jest do bardziej nowoczesnych pomieszczeń. Każda z tych propozycji będzie doskonale harmonizowała z drewnianymi meblami, naturalnymi tkaninami i dużą ilością zieleni.

Podłogi w dekorze dąb bielony, zarówno w postaci paneli laminowanych, paneli winylowych i biopodłóg PURLINE, to niezawodny pomysł na stworzenie przytulnej, naturalnej, a jednocześnie eleganckiej aranżacji. Stanowią również dobry sposób na optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Wbrew pozorom nie są również niepraktyczne ani mało funkcjonalne – nowoczesne rozwiązania, stosowane w produktach wineo, gwarantują ich trwałość i łatwość utrzymania w czystości, więc można zastosować je nawet w pomieszczeniach mocno i często użytkowanych. Inaczej mówiąc: z równym powodzeniem sprawdzą się w salonie i sypialni, jak również kuchni, przedpokoju oraz pokoju dziecięcym.

 

Podłoga dąb bielony z kolekcji PURLINE Fashion Oak Natural z kolekcji wineo 1500 wood XL

Podłoga PURLINE w dekorzę bielonego dębu w pokoju dziecka

 

Panele-dab-bielony-Helsinki-Rustic-Oak-w-sypialni
Panele-dab-bielony-Helsinki-Rustic-Oak-wineo-800-wood-XL
Panele-dab-bielony-Moon-Oak-w-przedpokoju
Panele-dab-bielony-Moon-Oak-wineo-300
Panele-dab-bielony-Purline-Fashion-Oak-Natural-wineo-1500-wood
Panele-dab-bielony-Smooth-Oak-White-w-salonie
Panele-dab-bielony-Smooth-Oak-White-wineo-500
Panele-dab-bielony-Strong-Oak-White-w-kuchni
Podloga-dab-bielony-Purline-Fashion-Oak-Natural
Podloga-dab-bielony-Strong-Oak-White-wineo-500

Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie