Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

wineo 400

Panele winylowe

 

Kolekcję wineo 400 tworzy 40 dekorów utrzymanych w optyce kamienia i drewna, które tworzą nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Wszystkie dekory występują dodatkowo w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną.

Kolekcja paneli winylowych wineo 400 składa się z trzech grup produktowych: wineo 400 stone zawierającej 10 intrygujących dekorów kamienia lub fantazyjnych dekorów w formacie płytek ceramicznych, wineo 400 wood, w której skład wchodzi 18 nowoczesnych dekorów wiernie odwzorowujących struktury drewna oraz wineo 400 wood XL, gdzie znajdziemy 12 dekorów drewnianych w wymiarze XL, które pozwolą optycznie powiększyć przestrzeń.

 

wineo 400 Eternity Oak Grey wnetrza mieszkan

 

 

 

wineo Wellness Oase

Różnorodne sposoby montażu

Kolekcja wineo 400 jest dostępna jako panele winylowe do klejenia lub układania na click (montaż bezklejowy). W kolekcji są również panele Multi-Layer z system łączenia bezklejowego łączenia LocTec.

System bezklejowego montażu pozwala układać podłogę szybko i bez większego wysiłku.

Wersja do klejenia pozwala mocować panele o grubości do 2 mm na stałe do podłoża. Jest to doskonałe rozwiązanie w  intensywnie użytkowanych pomieszczeniach.


Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

www.wineo-polska.pl

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie