Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

wineo 600 wood i wineo 600 stone

Panele winylowe

 

Wyjątkowa kolekcja paneli winylowych wineo 600 to 24 dekory w optyce drewna oraz 8 w optyce kamienia.

 

podlogi wineo Chataeu Brown

Panele Chataeu Brown z kolekcji wineo 600 wood wyglądają jak naturalne deski

 

 

 

Bogactwo rozmiarów i dekorów paneli winylowych

Elastyczna warstwa wierzchnia paneli tłumi dźwięki kroków oraz sprawia, że powierzchnia podłogi jest delikatna dla stóp, a także ciepła w dotyku. Podwyższona odporność na wilgoć i antypoślizgowa nawierzchnia sprawiają z kolei, że panele z kolekcji wineo 600 doskonale sprawdzą się w łazience, kuchni i pomieszczeniach gospodarczych narażonych na występowanie wilgoci.
Kolekcja paneli podłogowych wineo 600 to niebanalne dekory oraz niestandardowe rozmiary, co sprawia, że panele wiernie odwzorowują wygląd drewna lub płytek, a podłoga nimi pokryta wygląda naturalnie.

 

Panele winylowe imitujące drewno i kamień

Kolekcja wineo 600 to cztery grupy produktowe

 

Panele wineo 600 wood znakomicie odwzorowują rysunek i strukturę najlepszych odmian drewna. Dzięki bogatej gamie szlachetnych dekorów i wymiarom 1212 × 187 mm oraz 1212 x 185 mm w przypadku dekoru Patchwork doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, rustykalnych jak i klasycznych wnętrzach.

 

Panele wineo 600 wood XL o pokaźnych wymiarach 1505 x 237 mm szczególnie atrakcyjnie prezentują się ułożone na dużych powierzchniach. Różnorodność kolorów i wzorów to cechy charakterystyczne 10 modnych dekorów paneli w formacie XL, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Podloga winylowa Chataeu Grey wineo 600 wood

 Panele Chataeu Grey z kolekcji wineo 600 wood, klasyczny dekor drewna

 

 

Panele wineo 600 stone to z kolei panele nawiązujące wyglądem do kamiennych płyt, co jest zasługą imitujących naturalne surowce dekorów oraz wyjątkowych rozmiarów 600 × 317 mm. Wybrane panele występują w wersji z naturalnie wyglądającymi fugami, dzięki którym jeszcze wierniej oddają charakter naturalnego kamienia.

 

Panele wineo 600 stone XL o wymiarach 914 x 480 mm i formacie płytek XL to 4 atrakcyjne, imitujące kamień dekory. Wierne odwzorowanie struktury naturalnego surowca w połączeniu z intrygującymi kolorami sprawia, że panele zachwycają swoim wyglądem, szczególnie efektownie prezentując się w dużych przestrzeniach.

 

podloga Polar Travertine wineo do lazienki

Panele winylowe wineo 600 stone Polar Travertine wspaniale prezentuję się w łazience

 

Łatwy i czysty montaż paneli

Panele podłogowe wineo 600 mogą być montowane na dwa sposoby – w systemie na click oraz poprzez klejenie do podłoża. Niewielka grubości paneli pozwala układać je nie tylko na klasycznej wylewce, ale również na istniejących podłożach. Jeśli zależy nam na szybkiej, łatwej i czystej wymianie podłogi wybierzmy montaż na tak zwany click (opatentowana, bezklejowa technologia układania CONNECT), do którego potrzebny jest wyłącznie nóż introligatorski oraz biały, gumowy młotek.


Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej:

www.wineo-polska.pl

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie