Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wineo Windmoeller Polska - Logo male

 

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

Podłoga w przedpokoju

o czym pamiętać, by cieszyć się nią przez lata

 

Podłoga w przedpokoju musi sprostać wielu wyzwaniom. Ślady obuwia gości i domowników, naniesiony na podeszwach butów piach, żwir i śnieg, czy też zbierająca się na jej powierzchni woda deszczowa to tylko niektóre z nich. Wybierając materiał nawierzchniowy trzeba zatem pamiętać, że musi być on nie tylko elegancki i dopasowany do wystroju całego wnętrza, ale również trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i funkcjonalny.

 

Materiał na podłogę do przedpokoju musi być nie tylko elegancki i dopasowany do wystroju całego wnętrza, ale również trwały

 

 

 

Trwałość ponad wszystko

Zarysowania, pęknięcia, odbarwienia i różnego rodzaju wypaczenia to problemy, które najczęściej dotyczą podłogi w przedpokoju. Aby ich uniknąć koniecznie trzeba przestudiować kartę techniczną materiału nawierzchniowego i wybrać taki, który będzie odporny na uszkodzenia, zalanie czy też obciążenia. Za przykład posłużyć mogą panele laminowane, które są jednym z najczęściej wybieranych produktów do aranżacji podłogi w przedpokoju.

Decydując się na laminaty warto postawić na panele o wysokiej klasie ścieralności, np. z oferty firmy WINEO. Dla przykładu produkty z kolekcji Wineo 700 charakteryzują się wysokim poziomem ścieralności AC5 a do ich produkcji zastosowano płytę nośną o podwyższonej odporności na chłonięcie wilgoci (płyta Aqua Protect). Producent zadbał także o impregnację krawędzi paneli. Sięgając po tego rodzaju wyrób będziemy mieć pewność, że mokre buty czy woda kapiąca z postawionego na podłodze parasola nie wypaczą podłoża.

Ostatnią z kwestii, na którą trzeba zwrócić uwagę w kontekście podłogi do przedpokoju, jest łatwość utrzymania jej w czystości. Warto pamiętać, że na jasnych i porowatych powierzchniach brud łatwiej się osadza i jest bardziej widoczny, dlatego też lepiej postawić na ciemniejszy wariant.

 

 

podloga w przedpokoju

 

Panele laminowane WINEO są jednym z najczęściej wybieranych produktów do aranżacji podłogi w przedpokoju

 

 

Od wyboru, do koloru

Nie ma co ukrywać - każdy z nas ma swoje preferencje, jeśli chodzi o materiał do aranżacji podłogi w przedpokoju. Jedni są zadeklarowanymi miłośnikami drewnianych desek, inni wolą praktyczne płytki ceramiczne, a jeszcze inni stawiają na modne ostatnio panele winylowe. Wybór konkretnego produktu bardzo często podejmowany jest pod wpływem chwili i jedynie w oparciu o aspekty wizualne. Producenci nowoczesnych materiałów wykończeniowych wychodzą jednak naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i wprowadzają do swojej oferty coraz bardziej oryginalne produkty. Podłogi laminowane idealnie odwzorowujące wygląd drewna są już w zasadzie standardem, jednak wciąż niewiele osób wie, że zamiast tradycyjnych płytek ceramicznych mogą znaleźć panele podłogowe imitujące płytki lub podłogi winylowe przypominające kamień. Takie produkty są nie tylko równie ładne jak pierwowzory, ale również tak samo (a nierzadko nawet bardziej!) funkcjonalne i trwałe. Idealnie sprawdzą się zatem w przedpokoju i z pewnością posłużą nam przez długi czas.

 

 

panele imitujące kafelki

 

Podłogi w przedpokoju coraz częściej zdobią panele podłogowe imitujące płytki ceramiczne oraz kamień

 

 

panele do przedpokoju

 

Panele laminowane idealnie odwzorowujące wygląd drewna są już w zasadzie standardem w przedpokojach

 

 

Sprawdź parametry techniczne oraz wzory paneli podłogowych WINEO 700

 

Panele laminowane WINEO 700

 

 

 

1 Podłoga w przedpokoju musi być trwała

2 Ciemne powierzchnie są bardziej praktyczne

3 Drewno czy płytki warto zastąpić nowoczesnymi materiałami, imitującymi ich wygląd

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie