Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

 

Projektowanie podłogi

Jak dobrać idealną podłogę?

 

Jednym z dylematów, który może pojawić się podczas aranżacji wnętrza, jest wybór odpowiedniego pokrycia podłogowego. Wielość dostępnych na rynku produktów występujących w różnych kolorach, dekorach i formatach sprawia, że decyzja staje się niezwykle trudna, tym bardziej, że obserwując jedynie sklepową wystawę nie zawsze jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jak dany produkt będzie się prezentował w naszym mieszkaniu. W odpowiedzi na tego typu trudności firma wineo stworzyła bezpłatne narzędzie Studio podłóg wineo pozwalające na szybkie i proste stworzenie wizualizacji własnego salonu, kuchni czy jadalni z wybraną podłogą dostępną w ofercie producenta.

 

Projektowanie wizualizacja wnetrza mieszkan

Na rynku pokrycia podłogowe występują w różnych kolorach, dekorach i formatach

 

 

Zaprojektuj swoją podłogę

Wybór idealnej podłogi? To proste!

Aranżując swoje mieszkanie chyba każdy stawał przed dylematem jaką podłogę wybrać, by była nie tylko funkcjonalna i trwała, ale też wpisywała się w przyjętą stylistykę wnętrza. Dodatkową trudność może stanowić dobór odpowiedniego dekoru i koloru paneli tak, by dobrze komponowały się one z odcieniem ścian, stolarki okiennej i drzwiowej oraz mebli i innych dodatków. Niestety przy podejmowaniu tego typu decyzji nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z usług projektanta wnętrz. I choć na rynku istnieją programy komputerowe umożliwiające stworzenie wizualizacji pomieszczenia, to zwykle albo są one bardzo drogie, albo trudne w obsłudze i wymagające choćby podstawowej wiedzy dotyczącej projektowania graficznego. Czy więc większości z nas pozostaje jedynie wyobrażanie sobie jak konkretne panele będą się komponowały z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza? Na szczęście nie!

 

Studio podłóg wineo

Firma wineo, producent wysokogatunkowych podłóg, stworzyła bowiem nowoczesne narzędzie, które udostępnia bezpłatnie na swojej stronie internetowej, pod adresem www.wineo-polska.pl/studio-podlog-floorviewer. Aby z niego korzystać nie jest potrzebna osobna aplikacja – wystarczy dostęp do internetu i dowolnej przeglądarki. Narzędzie działa zarówno na komputerach, jak i urządzaniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Co najważniejsze – możemy skorzystać z gotowych, udostępnionych przez wineo zdjęć różnych pomieszczeń, nie tylko prywatnych, ale też użyteczności publicznej, lub wgrać swoją fotografię salonu, sypialni, pokoju dziecięcego czy kuchni. Tym samym zyskujemy możliwość uzyskania wizualizacji naszego własnego wnętrza z daną podłogą wineo i to ułożoną w wybrany przez nas, nawet najbardziej kreatywny sposób. Wybór idealnego rozwiązania staje się więc dużo łatwiejszy i przyjemniejszy, bo Studio podłóg wineo to narzędzie niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze. A dodatkowo pozwala sprawdzić jak różne rodzaje podłóg będą się prezentowały w tym samym wnętrzu (funkcja Porównanie dekorów), zapisać wybrane produkty, które szczególnie się nam spodobały i później do nich wrócić (opcja Zapisz do ulubionych) oraz wydrukować zdjęcie stworzonej aranżacji. Na docenienie zasługuje też niezwykle praktyczna opcja oznaczona literką „i”, po kliknięciu której uzyskujemy informację jakie dodatkowe produkty, np. podkład wyciszający, będą potrzebne podczas montażu danej podłogi.

 

Panele wineo studio podlog

Studio podłóg wineo pozwala sprawdzić jak różne rodzaje podłóg będą się prezentowały w tym samym wnętrzu

 

 

 
Panelew dekorze bielonego dębu

 

 

Projektowanie podłogi

Program do projektowania online

 

Odwiedź STUDIO PODŁÓG WINEO i sprawdź działanie bezpłatnego programu do projektowania podłóg online.


Czytaj artykuł

 

  

 

 

Wizualizacja podłogi przed zakupem

Jedno narzędzie, wiele możliwości

 Panele podlogowe floorviewer

 

 Profesjonalny program do projektowania pozwala na wygenerowanie obrazu porównawczego dwóch projektów

 

 

Studio podłóg wineo to narzędzie, które zasługuje na docenienie nie tylko ze względu na wielość oferowanych funkcji i ogromny wybór dostępnych dekorów, kolorów i formatów podłóg, ale przede wszystkim to, w jak łatwy sposób pozwala dobrać idealne rozwiązanie do naszego wnętrza. Dzięki intuicyjnemu, czytelnemu menu jesteśmy w stanie w ciągu zaledwie kilku minut ocenić jak określony produkt z oferty wineo będzie prezentować się w danej aranżacji. W pierwszej kolejności za pomocą funkcji ,,Moje pomieszczenie” wybieramy fotografię wnętrza – może to być nasze własne zdjęcie, zapisane na telefonie lub dysku komputera, bądź jedna z propozycji udostępnionych przez wineo, w której możemy zmienić kolor ścian wybierając spośród kilkudziesięciu dostępnych odcieni. Pamiętajmy przy tym, że jeśli zdecydujemy się na wgranie własnego zdjęcia, to podczas jego wykonywania powinniśmy zadbać o odpowiednie, najlepiej naturalne światło – dzięki temu fotografia będzie bardziej realistycznie oddawać rzeczywisty wygląd pomieszczenia.

 

Studio podlog projekt podlogi

 

W kolejnym kroku klikamy w menu Produkty, gdzie wyświetla nam się lista dostępnych rozwiązań podłogowych, które wybieramy za pomocą określonych filtrów. Na tym etapie możemy określić zarówno wzór, jak i kolor podłogi, rodzaj drewna czy sposób oraz kąt ułożenia paneli. Jeśli nadal trudno jest nam podjąć decyzję, możemy sprawdzić jak dwa różne produkty będą się prezentowały obok siebie w tej samej aranżacji. W tym celu wystarczy dodać wybrane produkty do ulubionych, klikając na ikonkę gwiazdki ze znakiem plus, a następnie – po kliknięciu na opcję Porównanie dekorów – ocenić, który z wariantów będzie się atrakcyjniej prezentował w danym wnętrzu. Korzystając ze studia podłóg wineo warto też zwrócić uwagę na możliwość określenia sposobu ułożenia paneli – w zależności od rodzaju pokrycia podłogowego i wybranego dekoru możemy uzyskać kreatywną, dwu lub wielokolorową podłogę ułożoną na różne sposoby, np. we wzór szachownicy czy jodełkę.

 

Podłoga szachownica wineo 800 tile L

 

 

Podloga w lodelke wineo 800 craft studio podlog

 W zależności od rodzaju pokrycia podłogowego i wybranego dekoru możemy uzyskać kreatywną, dwu lub wielokolorową podłogę ułożoną na różne sposoby


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie