Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wineo Windmoeller Polska - Logo male

 

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
  • Nowoczesne podłogi
Modne i trwałe podłogi

 

Jaką podłogę wybrać do mieszkania

 

panele winylowe

 

Podłoga dedykowana przeznaczeniu,

czyli wybieramy podłogę do każdego wnętrza mieszkania

 

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że podłoga stanowi podstawę każdego wnętrza. Nie chodzi jednak tylko o aspekty estetyczne, ale również funkcjonalne. Wybór odpowiedniego rodzaju podłogi do konkretnego wnętrza mieszkania powinien być w dużej mierze uzależniony od jego przeznaczenia. Kuchnia czy łazienka narażone są na działanie innych czynników zewnętrznych niż salon, przedpokój czy sypialnia i z tego też względu podłoga w tych miejscach musi spełniać inne wymagania.

 

 

Jaka powinna być podłoga, żeby móc uznać ją za idealnie dopasowaną do konkretnego wnętrza?


  1. W kuchni: trwała, wytrzymała, odporna na działanie wilgoci i zaplamienia, łatwa do utrzymania w czystości.
  2. W łazience: niewrażliwa na działanie wody i wilgoci, antypoślizgowa, „ciepła” i przyjemna dla stóp.
  3. W przedpokoju/na korytarzu: odporna na ścieranie (wysoka klasa ścieralności, np. AC3, AC4 lub AC5), obciążenie, trwała, wytrzymała.
  4. W pokoju dziecięcym: łatwa w pielęgnacji, „ciepła” w dotyku, kolorowa, bezpieczna.
  5. W salonie/sypialni: „cicha”, elegancka, odporna na obciążenia, antystatyczna.

 

Kuchnia czy łazienka narażone są na działanie innych czynników zewnętrznych niż salon, przedpokój czy sypialnia i z tego też względu podłoga w tych miejscach musi spełniać inne wymagania.

 

Materiałem, który spełnia wszystkie powyższe wymagania i tym samym nadaje się do każdego wnętrza są panele winylowe Wineo. Produkt ten dostępny jest w różnych klasach użyteczności, występuje w wielu kolorach, a do tego można montować go na dwa różne sposoby (na klej i na click). Co więcej, nowoczesne podłogi winylowe Wineo są odporne na wilgoć, mają właściwości antypoślizgowe i można układać je nawet na wodnym ogrzewaniu podłogowym. To dlatego są dobrym rozwiązaniem do kuchni bądź łazienki. Antystatyczna powierzchnia sprawia, że nie osadza się na niej kurz i nie dochodzi do wyładowań ładunków elektrycznych, zatem jest bezpieczna i łatwa do utrzymania w czystości. Tym samym świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni i pokoju dziecięcym. Panele winylowe są również bardzo wytrzymałe (dzięki warstwie użytkowej od 0,3 mm przez 0,4 mm do 0,55 mm , a także mocnej, zaimpregnowanej poliuretanem warstwie wierzchniej), odporne na ścieranie i duże obciążenia, stąd też z powodzeniem można układać je w korytarzu oraz przedpokoju. Mówiąc krótko – podłogi winylowe Wineo to produkt tak uniwersalny, że w 100% sprosta potrzebom każdego pomieszczenia w domu.

 

 

 

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie