Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 

 

Dekoracje wielkanocne

Dekorowanie mieszkania mieszkania na Wielkanoc

Jak szybko i efektownie udekorować mieszkanie na Wielkanoc?

 

Trudno wyobrazić sobie Wielkanoc bez kolorowych ozdób, które w prosty sposób przystroją nasze wnętrza i pozwolą nam cieszyć się wyjątkowym klimatem świąt. Dekoracje świąteczne nie muszą być jednak nudne i przewidywalne, a ich samodzielne wykonanie może być źródłem satysfakcji i idealnym sposobem na spędzenie popołudnia z rodziną. Poniżej prezentujemy kilka praktycznych porad, dzięki którym przygotowanie dekoracji będzie prawdziwą przyjemnością.


 

Postaw na naturę

Święta Wielkanocne nieodzownie kojarzą się z zielenią pierwszych brzozowych gałązek, żółcią żonkili i bielą tulipanów. Wiosenne rośliny w prosty i szybki sposób pomogą stworzyć we wnętrzu mieszkania świąteczny klimat, a ich dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia dowolnych kompozycji. Mogą to być zatem bukiety z tulipanów i żonkili rozstawione w różnych miejscach domu, efektowny stroik z bukszpanu, irysów i bazi na świątecznym stole lub też wypleciony ze świeżych gałązek wieniec zawieszony na drzwiach.

 

 

Wiosenne rośliny w prosty i szybki sposób pomogą stworzyć we wnętrzu mieszkania świąteczny klimat, a ich dodatkową zaletą jest możliwość tworzenia dowolnych kompozycji.

 

 

 

Zrób to sam

 

Osobom, które posiadają bogatą wyobraźnię, zdolności manualne i nieco wolnego czasu, polecamy własnoręczne przygotowanie świątecznych dekoracji. Dobrym pomysłem jest zrobienie wydmuszek z jajek i wymalowanie na nich fantazyjnych wzorów lub wycięcie z papieru kolorowych króliczków i ażurowych koszyczków. Na wielkanocnym stole doskonale prezentować się będą również zrobione na szydełku kurczaczki lub też ozdobione barwnymi tasiemkami styropianowe jaja.  Polecamy też cofnięcie się do czasów dzieciństwa i zabawę masą solną – wyczarować z niej można prawdziwe cuda.

 

 

Dobrym pomysłem jest zrobienie wydmuszek z jajek i wymalowanie na nich fantazyjnych wzorów lub wycięcie z papieru kolorowych króliczków i ażurowych koszyczków

 

 

Rzuć się w wir zakupów

 

Wszystkim tym, którzy nie posiadają odpowiednich zdolności lub nie mają czasu czy ochoty na własnoręczne wykonanie ozdób, polecamy skorzystanie z gotowych dekoracji. Półki sklepów z wyposażeniem wnętrz, kwiaciarni i dużych marketów wprost uginają się od świątecznych akcesoriów, dlatego też każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Do wyboru mamy np. gipsowe króliczki, puchate kurczaczki czy serwetki ozdobione wiosennymi motywami. W tym roku polecamy również uzupełnić dekoracje o supermodne lampiony, świeczki w kształcie pisanek, filcowe podkładki oraz efektowne wieńce.

 

 

 

W tym roku polecamy również uzupełnić dekoracje o supermodne lampiony, świeczki w kształcie pisanek, filcowe podkładki oraz efektowne wieńce

 


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie