Wnętrza mieszkań, ładne mieszkanie

 
Przewodnik po stylach
Kuchnia
Kuchnia
Salon
Salon
Sypialnia
Sypialnia
Pokój dziecka
Pokój dziecka
Taras i balkon
Taras i balkon
Łazienka
Łazienka
Poradnik
Poradnik

Obraz1Garderoba w mieszkaniu

Wiele osób boryka się z problem zbyt małej szafy, która nie jest w stanie pomieścić wszystkich ubrań. Rozwiązaniem dla nich mogą być dodatkowe szafki czy komody. To jednak może rodzić kolejną niedogodność – spodnie, swetry czy bluzki są schowane w ...

sypialnia pokoj dzienny2Sypialnia jako pokój dzienny

Połączenie salonu i sypialni to rozwiązanie bardzo często spotykane w mieszkaniach o małym metrażu lub takich, w których jedno pomieszczenie płynnie przechodzi w inne. Nie należy ono jednak do najłatwiejszych.

szafka nocna obok lożkaSzafka nocna

Sypialnia to swego rodzaju oaza spokoju, miejsce, w którym po ciężkim dniu możemy się wyciszyć i zrelaksować. Z tego względu powinna być urządzona w taki sposób, aby gwarantować optymalny wypoczynek i dawać energię do witania kolejnego dnia.

Dobór pościeli

Odpowiednio dobrana pościel jest nie tylko ozdobą sypialni, ale też wpływa na zdrowy i komfortowy sen. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru.

Jak urządzić pokój dla dziecka

Kolory w sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, które powinno sprzyjać efektywnemu wypoczynkowi, dlatego jego aranżacja nie powinna być przypadkowa.

Pomysł na sypialnięJak urządzić sypialnię marzeń, w której zregenerujemy się po ciężkim dniu?

Sypialnia to jedno z tych wnętrz, które gwarantuje nam wypoczynek po ciężkim dniu. Jak ją urządzić, by stała się miejscem przytulnym i komfortowym?


Jeżeli zainteresował Cię artykuł i chcesz go ocenić, lub masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zadaj pytanie